Борошно пшеничне від білого до білого з кремовим відтінком кольору. Виготовляється з зерна пшениці. Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: білки 10,3 г, жири 1,1 г, вуглеводи 70,0 г. Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту 334 ккал.

Паперовий пакет, маса нетто 1,0 кг.

Купити борошно 1 кг оптом від ТОВ «Юніком»

Борошно пшеничне 1 кг – найпоширеніший і затребуваний продукт в хлібопеченні, адже завдяки йому ми знаємо, що таке м’який і ароматний білий хліб, торти, тістечка, пироги, млинці, пельмені, вареники і багато іншого. Пшеничне борошно додають в супи, соуси, другі страви і навіть десерти. Неможливо уявити, як би виглядав сучасний стіл без цього продукту. Сайт компанії ТОВ «Юніком» пропонує купити борошно 1 кг оптом на вигідних цінах від виробника, яке містить цілий набір корисних речовин, на кшталт:

  • багате клітковиною;
  • вітамінами групи B і E;
  • мінеральними речовинами, що робить його відмінним вибором для прихильників здорового харчування.

Пшеничне борошно 1 кг, завдяки збалансованій структурі, значно покращує смак і користь випічки, адже ТМ «Гайворонське» підтримує багатовікові українські традиції борошномельного виробництва, виготовляючи пшеничне борошно відмінної якості.

Ми забезпечуємо стабільну якість борошна формуванням помольних партій – це дозволяє нам виробляти борошно з встановленими характеристиками, незалежно від властивості зерна конкретного врожаю, без використання хімічних поліпшувачів і коректорів споживчих якостей продукції. Являємося одним із найбільших постачальників продукції до Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Вінницької областей та інших регіонів, – кожен бажаючий може борошно 1 кг купити, скориставшись сервісом, який пропонує наш сайт; нашими клієнтами є як невеликі індивідуальні підприємці, так і найбільші пекарні та торгівельні мережі країни.

Чому купити борошно 1 кг варто саме у нас?

Борошно вищого сорту 1 кг – це один з найважливіших продуктів харчування, одержуваний при перемелюванні зерен різних культур; найпоширенішим є пшеничне борошно хлібопекарське, яке виробляється з ядра (ендосперму) м’яких сортів пшениці, тому в ньому високий вміст клейковини, яка і впливає на відмінні хлібопекарські властивостей борошна. Хлібопекарське борошно вищого сорту білого кольору з кремовим відтінком, практично не містить висівки.

Купити борошно 1 кг ТМ «Гайворонське» варто через його універсальність: якщо потрібне борошно для випічки хліба, тортів, кексів і млинців, то підійде саме пшеничне хлібопекарське борошно. Купити його варто і для приготування практично всіх видів тіста: дріжджового, пісочного, листкового; тісто з борошна вищого сорту краще росте в обсязі, ніж інша мука, а хліб з такого борошна будемо більш пишним і з дрібною пористістю м’якушки.

Окрім очевидних якісних переваг, через які варто віддати перевагу продукції нашого виробництва, вагомим аргументом на її користь є ціна борошна за 1 кг, яка все ще залишається однією з найдоступніших у регіоні!

Борошно пшеничне 1 кг хлібопекарське – один з основних інгредієнтів випічки. Хлібопекарська мука допоможе Вам у створенні найсмачнішого хліба. Пшеничне борошно від ТОВ «Юніком» відрізняється високими хлібопекарськими властивостями і підходить для використання у хлібопічці, тож тепер Ви зможете щодня радувати близьких свіжим хлібом!