Борошно пшеничне від білого до білого з кремовим відтінком кольору. Виготовляється з зерна пшениці. Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: білки 10,3 г, жири 1,1 г, вуглеводи 70,0 г. Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту 334 ккал.

Паперовий пакет, маса нетто 5,0 кг.

Пропонуємо вигідно купити борошно 5 кг оптом від ТОВ «Юніком»

Хлібопекарське борошно пшеничне 5 кг виробляється шляхом перемелювання пшеничних зерен: призначена для переробки культура проходить ретельний контроль на вміст пророслих зерен (їх повинно бути не більше 3 %) і сторонніх злаків (ячмінь, жито); в результаті виходить продукт білого кольору без сторонніх запахів і присмаків.

Корисні властивості хлібопекарської борошна:

  • великий вміст крохмалю – основного постачальника вуглеводів в наш організм;
  • містить безліч вітамінів і мікроелементів, які життєво необхідні для ефективного функціонування всіх систем людського організму;
  • пшеничне борошно 5 кг багате клітковиною, яка сприяє правильному травленню і максимально ефективному засвоєнню всіх корисних речовин, що містяться в ній;
  • борошняні страви заряджають нас бадьорістю і енергією;
  • пшеничний помел (борошно вищого сорту 5 кг) – основна сировина для виготовлення хлібобулочних, макаронних, кондитерських виробів.

Виготовлення та продаж борошна оптом – основна спеціалізація ТОВ «Юніком». Наша діяльність спрямована на створення максимально зручного сервісу для наших клієнтів, тому ми постійно вдосконалюємо якість наших послуг – надаємо постійним замовникам спеціальні ціни, гнучку систему оплати, швидку доставку і багато інших вигідних пропозицій; при необхідності купити борошно 5 кг оптом, звертайтеся саме до нас – ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити Вас нашим постійним клієнтом!

Що варто знати і враховувати, збираючись купити борошно 5 кг?

Основним параметром, завдяки якому оцінюється сорт борошна – вихід клейковини. Клейковина – це особливі рослинні білки, що забезпечують при замішуванні щільність і злипання частинок; чим вищий сорт борошна, тим вище вихід клейковини; також борошно поділяють за видами на цільне і крупчатку.

Борошно буває грубого і тонкого помелу, і другий варіант отримують з внутрішньої частини зерна: як правило, воно складається з дрібних частинок зерна і має білий колір. Борошно тонкого помелу містить, в основному, клейковину і крохмаль, і майже не містить клітковину. Чим тонше помел, тим вище сорт. У ній досить мало вітамінів, білків і мінеральних речовин. Як правило, купити борошно 5 кг прагнуть для приготування будь-яких борошняних виробів; при виробництві борошна обробка зерна напряму залежить від того, який з видів борошна мають намір отримати виробники.

Борошно вищого сорту 5 кг оптом

Справжнє пшеничне борошно вищого сорту 5 кг має прісний смак, не маючи будь-яких додаткових присмаків. Будучи головною складовою у випічці, воно ідеально поєднується з більшістю продуктів. Пшеничне борошно по праву вважається джерелом сил і енергії: одержуваний з неї хліб дарує людині необхідні енергетичні ресурси, які дозволяють їй вести активний спосіб життя.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція купити борошно 5 кг оптом, пропонуємо не відкладати прийняття рішення у «довгий ящик», а робити замовлення вже сьогодні!